MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 6801559
nr 680 1559
Vitrinskåp
Sent 1800-tal, längd: 112, djup: 50, höjd: 265
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 7 februari 2011
3.100 kr
1.800 kr
2.200 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.700 kr
ledande budet*
4.000 kr
4.200 kr
4.400 kr